Linki

Prezentujemy linki, czyli odnośniki do innych stron internetowych, które polecają odwiedzić Jan i Stanisław Górscy.

TopLista

www.oddzial.com
www.oddz.pl

Serwis, który ma na celu zebranie w jednym miejscu (w Internecie) wszystkich oddziałów PZHGP. Strony oddziałowe założyło już tam ponad 40 oddziałów, ponieważ:
  • udostępniają wszystko co jest potrzebne dla hodowców w każdym oddziele PZHGP (aktualności, historia oddziału, skład zarządu, plany lotów, wyniki lotów, pogoda, trasa przelotu gołębi, komunikaty, chat, galeria, hodowcy z oddziału, pliki do pobrania, ZAGUBIONE-PRZYBŁĄKANE, księga gości, kontakt, linki). SERWIS JEST CIĄGLE ROZWIJANY.
  • założenie strony trwa 5 minut. Administracja jest tak prosta jak wysyłanie e-maila lub obłsuga konta na naszej-klasie. Mnóstwo wskazówek oraz pomoc administratora strony w razie jakichkolwiek problemów
  • nie ma tak atrakcyjnej oferty w Internecie. Opłaty są najniższe z możliwych (150zł za sezon) - idą na opłatę serwerów i domen.
  • miesiączny okres darmowy, aby zobaczyć jak wygląda obsługa i funkcjonowanie strony. Założenie strony oddziałowej i utrzymanie jej do końca roku 2010 bezpłatne.

0362.oddzial.com

Strona oddziału 0362 Nowa Sól PZHGP, do którego należy Jan i Stanisław Górscy.

www.e-hodowcy.pl

Serwis wzorowany na serwisie oddzial.com. Daje możliwość założenia i prowadzenia indywidualnej strony internetowej hodowcy gołębi pocztowych. W serwisie zobaczysz wiele stron hodowców gołębi pocztowych zbudowanych na przyjaznych szablonach do samodzielnej administracji.

W najbliższym czasie planowana jest znacząca rozbudowa serwisu.

www.twojahodowla.pl

Portal, o którym jeden z hodowców powiedział "To taka nasza-klasa dla hodowców gołębi pocztowych". Portal pozwala stworzyć profil hodowcy gołębi pocztowych, za pomocą którego można się dzielić swoją pasją z innymi hodowcami.

www.stronahodowcy.pl

Indywidualne strony internetowe dla hodowców gołębi pocztowych. Unikatowy wygląd i bogata funkcjonalność. Strony na zamówienie.

www.zdjeciagolebi.pl

Wykonanie i obróbka zdjęć gołębi pocztowych, realizacja filmów o gołębiach pocztowych.

www.akmesoft.pl

Tworzenie stron internetowych o dowolnej tematyce. Promocja i reklama w Internecie, obługa informatyczna małych i średnich firm.

www.pocztowegolebie.pl

Mark-Lot to hodowla gołębi pocztowych i sklep Marka Władyki. Hodowca gołębi pocztowych z Oddziału 0295 Sanok PZHGP